SEO

Podpora SEO

Do redakčního systému se snažíme zabudovat maximální podporu, kterou může webová prezentace pro SEO (Search Engine Optimization) využít. Veškeré odkazy jsou ve formě tzv. "hezkých odkazů," které neobsahují spoustu parametrů, ale jasně uživateli napovídají na jakou stránku se dostane.

Titulek stránky

Systém podporuje vlastní titul stráky pro každý modul nebo stránku obsahu, který se vygeneruje z názvu otevíraného modulu nebo stránky. Pokud potřebujete optimalizovat některou stránku na určité slovo, není problém upravit titulek v administraci speciálně u požadovaného modulu nebo stránky.

Popis stránky a klíčová slova

Také popis webu a klíčová slova lze zadat jak pro celou prezentaci, tak případně diferencovat podle obsahu jednotlivých částí webové prezentace včetně všech vložených stránek obsahu, novinek, fotogalerií.

Zdrojový kód

Validita zdrojového kódu stránky plně odpovídá platným normám HTML/XHTML. Dodržujeme standardy pro tvorbu webových stránek. Ověřit validitu si můžete zde, kliknutím na první nebo druhou z ikon.

Seo servis

Valid XHTML 1.0 TransitionalSEO optimalizace

Nic Vám tedy nebude bránit ve snaze maximálně optimalizovat Vaší prezentaci pro vyhledávače. Samozřejmě, že Vám nabízíme naší další pomoc v této oblasti, která je u moderního webu považována za klíčovou.


Ke správě Redakčního systému
Maxsoft už nikoho dalšího nepotřebujete.

Spojte se s námi
a uvidíte, že není
nic jednoduššího.

"Tým MAXSOFT.CZ"

Copyright Maxsoft 2005 - 2024 | Home | Mapawebu | Rss kanál | Provozováno na RS MAXSOFT